Responsive image
KURUMSAL
Konuk Ağırlamak Bir Sanattır

Bof Hotel Uludağ Ski&Convention Resort; huzur ve rahatı hedef alan hizmet anlayışı ile konuklarına kusursuz konaklama deneyimi sunmaktadır. İş temposunun yükü ve yorgunluğundan sıyrılıp, rahatlayabileceğiniz şekilde düşünülen, seçkin dizayn edilmiş özel tasarım odalarıyla her sabah yeni bir güne dinlenmiş ve enerjik şekilde başlamanızı sağlıyor.

Konforu kendimize prensip edindik

Misafir memnuniyetini hedef alan hizmet anlayışıyla lüksü standartlaştırıyor. Konaklamanızda kendinizi rahat hissedebilecek, konforu doyasıya yaşayabilecek ve evinizde hissedeceğinizin mekanlar sunuyor.

Tatilinizi Renklendirin

Duyulara hitap eden renkler kullanılarak sıradanlıktan uzaklaşılmış, son derece modern tasarım ve estetik açıdan da ilham verici detaylar ile her türlü ihtiyaçlarınızı karşılayabilecek şekilde tasarlanmıştır.

Bootstrap
Responsive image
Bof Hotel Uludağ Ski & Luxury Resort olarak; Trip Advisor’un 2024 yılı mükemmellik sertifikasını almaya hak kazandık. Trip Advisor kullanan seyahat severlerin yorumları ile en yüksek değerlendirme puanını alarak 1. olmanın haklı gururunu yaşıyoruz. 1517 Misafirimizden 5 tam puan alarak her zaman olduğu gibi bu yıl da zirvedeki yerimizi koruduk.

Pozitif yorumları ile değer katan tüm misafirlerimize teşekkür ederiz.
Bof Hotels Uludağ Ski & Luxury Resort olarak KAYAK.com sitesinin Türkiye’deki oteller kategorisinde 2024 yılı Seyahat Ödülüne layık görüldüğümüzü duyurmaktan büyük heyecan duyuyoruz.

Gezgin yorumlarına göre otelimiz, Kayak.com sitesinde ilk %3'lük otel arasında yer alarak büyük bir başarı elde etmiştir. Bu başarıyı elde etmemizde katkısı olan tüm misafirlerimize pozitif yorumlarından dolayı teşekkür ederiz.
X
Sizlere daha iyi hizmet sunabilmek için yasal çerezler kullanıyoruz. Bilgi için ÇEREZ POLİTİKASI ve GİZLİLİK POLİTİKASI bölümlerimizi inceleyiniz.
Anladım